Спартак вкара три пъти на Трявна [ПС]

ФУТБОЛ

3:1 взе Спартак в Плевен срещу Трявна в мач от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужена победа за домакините с оглед показаното на терена. Те доминираха през първото полувреме. Взеха инициативата още от самото начало и скоро дръпнаха в резултата. В 6-ата минута Христо Спасов оползотвори с глава подаване на Георги Чакъров. Той пък бе точен от фаул в 15-ата минута. Плевенчани имаха още възможности, но ги пропиляха. Съперникът им се възползва и върна един гол. В 38-ата минута Васил Андреев вкара с доза късмет.

След почивката играта бе равностойна. В последните секунди Спасов се възползва от грешка на гостите и вкара третия гол.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu