Спартак надви Бдин с гол в края [ПС]

ФУТБОЛ

Успех с 1:0 с гол на Димитър Захариев взе плевенският Спартак срещу Бдин в среща от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. На стадион „Плевен“ съперниците предложиха футбол на средно ниво. Домакините имаха превес във владеенето на топката. Повече атакуваха, но трудно достигаха до реални голови ситуации. Пред първото полувреме Василев имаше възможност да открие резултата. Гостите вкараха, но от засада и реферът отмени попадението.

През второто полувреме картината не се промени. Десетина минути преди края Христо Спасов подаде на Захариев и той надигра видинския страж. Едва след това бдинци опитаха да наложат натиск, но усилията им се оказаха напразни.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu