Спартак стигна дъното, допусна разгром в Козлодуй [ПС]

ФУТБОЛ

Разгром с 1:5 отнесе Спартак (Плевен) при гостуването си на Първа атомна (Козлодуй) в мач от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините имаха възможност и за още по-голяма победа. Те надиграха тотално съперника. В 28-ата минута Десислав Атанасов откри резултата. Само след 3 минути Сашо Веселинов удвои. Всичко се реши в началото на втората част с двете попадения на лидера Николай Ганчев. Първо се разписа от дузпа, а след това още веднъж превзе вратата на Спартак.

Христо Спасов реализира единственото попадение за плевенчани. Десетина минути преди края Самуил Димитров направи 5:1.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu