С голям зор Спартак измъкна 1:0 от Ботев (Луковит) [ПС]

ФУТБОЛ

Спартак победи в Плевен с 1:0 Ботев (Луковит) в мач от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Юношата Александър Александров вкара единственото попадение през второто полувреме. Това бе първи успех за домакините през пролетния полусезон. Те владееха повече топката. Христо Спасов пропусна да открие резултата през първата част. Радослав Байчев уцели гредата от фаул. Гостите, които бяха без двама основни футболисти, също имаха своите възможности, благодарение на елементарните грешки на плевенската защита.

През втората част спартаковци имаха още голови ситуации, но ги пропиляха. Съперникът също имаше шанс за гол, но не успя да се възползва.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu