Тежко поражение за Ботев от шампиона [ПС]

ФУТБОЛ

Поражение с 0:5 претърпя Ботев в Луковит от Кариана (Ерден). Двубоят бе от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Победата направи гостите шампиони на сезона. През първото полувреме домакините опитваха и в повечето време успяваха да противодействат успешно на съперника. Ерденци взеха минимален аванс преди почивката с попадение на Стенислав Георгиев.

Във втората част обаче надмощието на Кариана бе смазващо. Два пъти се разписа Георги Цеков, по веднъж вкараха Николай Николов и Цветомир Тодоров.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu