Три титли за „Роксмайл” – Ловеч от 27-ият Национален турнир по акробатичен рокендрол за купата на Община Ловеч [ЛТ]

Ловеч

В събота се проведе 27-ият Национален турнир по акробатичен рокендрол за купата на Община Ловеч.
Атрактивната надпревара донесе много настроение и емоции за зрителите в Спортната зала в града на люляците. На финала наградите бяха връчени от секретаря на Община Ловеч Даниела Цанова.
Местният клуб „Роксмайл” се представи с 8 състезателни двойки и 3 солови състезатели в различните категории. В индивидуалния клас при големите златен медал спечели Цветина Нацева, а при малките дебют направиха Пресияна Комитска и Теодора Русчева, които заеха съответно 10-о и 11-о  място.

Силен дебют при най-малките двойки направиха други състезатели на „Роксмайл” – Константин Красимиров и Виктория Гатяжева, които извоюваха купите и златните медали. При по-големите дуетът Георги Конов-Теменуга Монова заслужи бронзовите отличия. Двойката Христо Николов-Гергана Атанасова зае 4-о място, Мартин Гергов и Йонислава Блажева се класираха пети, а дебютиралите в този клас Даниел Иванов-Мария Милкова заеха 7-о място. При юношите състезателните двойки на ловешкия клуб окупираха челните места. Победата грабна тандемът Николай Петков-Кристина Христова, сребърните медали останаха за Александър Иванов и Ралица Христова, а бронзовите отличия отидоха при Никола Кушев-Мария Цанова.
Следващият турнир от календара е на 19 май в Пловдив.

Сподели:ОтпечатванеХаресване на това:Харесвам Зареждане…

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е ловешкия сайт http://lovechtoday.eu