ФК Спартак 1919 загуби от Локо /ГО/ [ИП]

Детският тим на ФК Спартак 1919 загуби в Плевен от Локомотив /Горна Оряховица/ с 2:5. Двубоят бе от 26-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Учудващо домакините започнаха плахо, което позволи на физически превъзхождащия ги съперник да вкара два гола. Едва в края на полувремето Тончо Георгиев намали на 1:2, прехвърляйки вратаря. След почивката спартаковци започнаха бойко и скоро изравниха с ново попадение на Георгиев. При следващата атака обаче гостите пак вкараха – 2:3. Малко след това топката за четвърти път спря в плевенската врата и интригата изчезна. До края малките „железничари“ добавиха още едно попадение в актива си.