ФК Спартак 1919 прегази Янтра [ИП]

Плевенският ФК Спартак 1919 разби в Габрово местния Янтра с 5:0. Двубоят бе от 31-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Надмощието на гостите бе тотално и дори можеше да бият с двуцифрен резултат. Интригата бе премахната още през първото полувреме. Десетина минути след началния съдийски сигнал Светозар Грунчев откри резултата с удар от воле след изпълнение на корнер. Малко след това Пламен Иванов оползотвори подаване на Тончо Георгиев за 2:0. В 30-ата минута Преслав Георгиев бе изведен отляво и направи резултата категоричен. След почивката Тончо Георгиев отново асистира на Иванов и плевенчани вече имаха преднина от четири гола. В 58-ата минута Преслав Георгиев се измъкна сам срещу вратаря и оформи крайното 5:0.