ФК Спартак 1919 първи на турнир във Враца [ПС]

ФУТБОЛ

ФК Спартак 1919 (Плевен) вдигна купата в детския футболен турнир „Ботеви дни” във Враца. Плевенчани спечелиха надпреварата за родени след 1 януари 2004 година по безапелационен начин. Те биха с по 4:1 съставите на Монтана и Ботев (Враца), а на Прециз (Монтана) вкараха седем гола. С петте си попадения в турнира плевенчанинът Васил Тошев стана негов голмайстор. Втори са домакините, трети Монтана, а четвърти Прециз.

Арена на битките бе изкуственият терен в спортен комплекс „Христо Ботев“. Турнирът се игра във формат Футбол 11 – две полувремена по 25 минути.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu