ФК Спартак 1919 разби Монтана с 8:2 при децата [ПС]

ФУТБОЛ

Плевенският ФК Спартак 1919 отнесе гостуващия му Монтана с 8:2 в мач от 16-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца родени до 2005 година. Любопитното е, че половината попадения за домакините реализира вратарят Мартин Колев, който в тази среща бе централен нападател. Другите голове за плевенчани вкараха Васил Тошев, Светослав Филипов, Владислав Миланов и Мартин Боянов.

Спартаковци сами си направиха трудно първото полувреме. Явно подценили съперника те се оказаха на два пъти изоставащи в резултата. В крайна сметка противниците се оттеглиха на почивка при 2:2. След нея доминацията на плевенския тим бе тотална.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu