ФК Спартак 1919 с победа в Свищов [ИП]

Плевенският ФК Спартак 1919 се наложи с 4:2 в Свищов над тамошния Академик. Двубоят е от отложения 22-и кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. С хеттрик се отличи Айгюн Рюстемов. Противно на крайния резултат срещата започна по-добре за домакините. Те първи стигнаха до попадение. После Рюстемов изравни. До края на полувремето обаче свищовския тим отново поведе и при 2:1 за тях съперниците се оттеглиха на почивка. През втората част футболистите на Академик отпаднаха физически. Спартаковци натиснаха и Рюстемов доведе до обрат в резултата – 3:2. В оставащото време Преслав Георгиев заби топката за четвърти път в мрежата на противника.