Футболен Спартак триумфира у дома с голове на Антонов и Шопов.

Плевен днес

Футболният отбор Спартак (Плевен) постигна победа с резултат 2:1 над Черноморец (Балчик) в мач от 25-тия кръг на Втората лига в България. Гостите от Балчик взеха водачество в 30-ата минута чрез гол на Джорджио Димитров. Ситуацията за домакините се усложни, след като техният капитан Иво Върбанов беше отстранен с червен картон. Въпреки численото неравенство, изглеждаше че късметът се обръща в полза на Спартак, когато и отборът на Черноморец остана с десетима играчи на терена след червен картон за Георги Радев. Не след дълго Плевенчани бяха наградени с дузпа, която беше успешно реализирана от Преслав Антонов. Във втората част на играта Васил Шопов вкара втория гол за Спартак (Плевен), осигурявайки така победата за отбора.