11-годишните на ОФК „Спартак” се огънаха пред „Литекс” [ИП]

Категорична победа на отбора на ПФК „Литекс“ – Ловеч над ОФК „Спартак“ – Плевен с резултат 4:1 от Подготвителна група (U-11 деца родени 2005 година) в мач от първенството, игран на 10 май в Плевен.Футболната среща започна с тотално превъзходство и ранен гол за ПФК „Литекс“ – Ловеч, отбелязан от Мартин Миленов Димитров, отменен след спорна засада. След явно превъзходство, първото полувреме завърши при резултат 1:0 за ПФК „Литекс“ – Ловеч след попадение на Мерт Дормуш.. Домакините получиха две възможности за гол, но не се възползваха През второто полувреме Мартин Миленов Димитров на два пъти и Мартин Мирославов Янков направиха резултата 4:0, а след една от редките атаки домакините вкараха почетно попадение. След категоричната победа, отбора на ПФК „Литекс“ – Ловеч е едноличен лидер в първенството.