7 медала завоюва СКТ “Борислав Доков” от турнир по крос триатлон [ПД]

Плевен днес

7 медала завоюва плевенския СКТ “Борислав Доков” от турнир по крос триатлон, който се състоя на 3 юни в град Баня, информират от клуба. В състезанието мерят сили 70 състезатели от 6 клуба от страната. Сред тях са 6 триатлонисти от плевенския клуб. Валентин Илиев печели 3-то място при родените 2008 г. Преслав Петков също грабва бронза при юношите, Владимир Валентинов става 2-ри при младежи, а треньорът Иво Илиев елиминира конкуренцията и се класира на 1-во място при мъжете.

При дисциплината щафета – мъже, плевенчани в състав Алекс Найденов – плуване, Иво Илиев – колоездене и Владимир Валентинов – бягане стават първи. Децата в същата дисциплина се класират на второ място в състав Дейвид Найденов – плуване, Преслав Петков – колоездене и Борис Божанов – бягане.

В щафета деца с участие на представители от различни клубове Валентин Илиев – бягане, заема първо място.
Добре се представят и плевенските състезатели в щафета при децата в състав Дейвид Найденов – плуване, Плеслав Петков – колоездене и Борис Божинов – бягане.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт http://plevendnes.com