Начало » Бислимов доволен от старанието на Спартак след 0:4 от Ботев

Бислимов доволен от старанието на Спартак след 0:4 от Ботев

От Плевен Инфо
0 Коментари


Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов изрази задоволство от желанието и старанието на отбора си след контролната среща с Ботев (Пловдив).

Въпреки че плевенчани отстъпиха с 0:4 на елитния съперник, те показаха характер и стигнаха до ситуации за гол, включително и при равен резултат 0:0.

„Най-важното е, че нямаме контузени. Получи се полезна проверка, а самата загуба не е водещото. Видях какво желание влагат момчетата и това ми показа върху какво още трябва да работим. Ще коригираме грешките и детайлите, за да вдигнем нивото. Такива мачове са част от процеса – срещу отбор, който е по-напред в подготовката, и след пет часа път срещу силен съперник“, коментира Бислимов, като подчерта, че не е доволен от резултата, но оценява усилията на футболистите си.

Следващата контрола на Спартак (Плевен) през лятната подготовка е срещу друг тим от Първа лига – Ботев (Враца).

Може да прегледаш още

Остави коментар