U-15: ОФК Спартак и Бдин не излъчиха победител [ИП]

ОФК Спартак и видинския Бдин завършиха 2:2 в Плевен. Двубоят е от отложения 10-и кръг на Елитната футболна група за деца /родени 2003-2004 година/ – зона Велико Търново. Стана оспорван мач, в който съперниците заложиха на атакуващия футбол. За качествената среща помогна и перфектното ръководство на съдийската бригада водена от Мариян Блажев. Домакините допуснаха някои грешки и съперника им наказа две от тях. Първата бе в 29-ата минута, когато гостите откриха резултата. Плевенчани изравниха в 42-ата чрез Филип Димитров, който оползотвори подаване на съотборник. Двадесетина минути по-късно плевенската защита бе неориентирана и бдинци пак вкараха. В последните секунди обаче Дейвид Димитров прехвърли вратаря за крайното 2:2.