U-15: ФК Спартак 1919 изпусна поне точка срещу врачани [ИП]

Последни новини

ФК Спартак 1919 загуби в Плевен от врачанския Ботев с 1:3. Двубоят бе от 18-ия кръг на зоналната Елитна футболна група U-15 за деца. Домакините сами са си виновни, че не взеха поне точка. Само за няколко минути през първото полувреме допуснаха два гола по елементарен начин. После Пламен Иванов намали на 1:2 оползотворявайки подаване на Тончо Георгиев. През второто полувреме спартаковци пренесоха играта пред вратата на съперника. Създадоха положения, но не успяха да реализират поне едно от тях. Врачани пък вкараха още веднъж.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com