U15: ОФК Спартак загуби от Етър [ПС]

ФУТБОЛ

Загуба 2:4 от великотърновския Етър претърпя ОФК Спартак в Плевен в мач от 13-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца – Елитна група U15. Домакините могат да съжаляват, че вместо да изковат победата още до почивката, допуснаха загуба. Четири пъти топката влезе в мрежите в началния четвърт час на срещата. Първо Алекс Асенов изведе плевенчани напред, но гостите изравниха. После Атанас Петров отново даде аванс на Спартак, но в 15-ата минута равенството бе факт. Павел Челестинов пък три пъти уцели гредите на търновската врата.

След почивката етърци предимно се защитаваха, но на два пъти завършиха с гол контраатаки.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu