U15: ФК Спартак 1919 с категорична загуба от Монтана [ПС]

ФУТБОЛ

Плевенският ФК Спартак 1919 загуби с 0:3 от гостуващия му тим на Монтана в мач от 16-ия кръг на зоналната Елитна футболна група за деца U15. Домакините сами са си виновни за поражението. Те контролираха всичко, но три левашки грешки в защита ги провалиха. Едната от тях бе допусната в средата на първото полувреме и съперник реализира с глава. Пак след „подаръците“ на плевенските бранители, гостите вкараха още два пъти след почивката.

Спартаковци натискаха през целия мач. Еднотипните им действия в атака, чрез центрирания обаче бяха лесно разгадавани от противника.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu