Ветерани сразиха Левски в Дряново [ИП]

Едноименният тим на град Левски загуби в Дряново от местния Локомотив с 0:2. Двубоят е от първия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Двама ветерани подчиниха гостите. В 21-ата минута Тодор Колев шутира неспасяемо от 25 метра. Същото стори и Станислав Генчев десетина минути преди последния съдийски сигнал. Иначе първото полувреме бе равностойно. Локомотивци пропуснаха няколко голови възможности. Съперникът им също имаше два шанса за попадение. След почивката обаче дряновския състав доминираше. Добри ситуации пропиляха младите Георги Стефанов и Анжело Бузов, както и голмайстора Генчев.