Партизан победи израелци [ИП]

Червенобрежкият Партизан се наложи над юношеската формация /до 19 години/ на израелския Апоел /Кирят Оно/ с 2:1. Футболната контрола се игра в Тетевен, където гостите са на подготовка. Съперниците демонстрираха открит и коректен футбол. Петьо Патовски и Николай Лазаров пропуснаха отличи възможности за гол през първото полувреме. Противникът отговори с една опасна атака. След почивката се получи двуостра битка. Час след началния съдийски сигнал на мача Слави Паскалев оползотвори центриране, насочвайки с глава топката в мрежата на израелците. Четвърт час по-късно те се възползваха от грешка в червенобрежката отбрана и равенството бе възстановено. Развръзката настъпи в 84-ата минута, когато Пламен Николов едва не скъса мрежата с шут от воле отблизо за окончателното 2:1. За Партизан играха всички налични състезатели с изключение на Петър Гунчев и Людмил Атанасов.