Бронзов медал за Елвина Иванова за купа „Димитър Азманов“ [ИП]

Бронзов медал спечели единствената участничка на плевенския клуб по ориентиране Север – Елвина Иванова в състезанието за купа „Димитър Азманов”. Град Шивачево, Сливенска област бе домакин на състезанието, което бе на средна дистанция. Плевенчанката се класира трета при жените до 50 години.  Иванова измина дистанцията от 2.5 км със 125 метра изкачване и 14 контролни точки за 43:15 минути. Със 123 секунди по-бърза от нея бе Петя Димитрова от Браун тим /Велико Търново/, която стана първа. На второ място финишира представителката на домакините Павлина Митева.Елвина Иванова участва и в състезанието за купа „Аглика“, което се проведе на следващия ден в село Боров дол. В него измина 3.2 км със 110 метра изкачване и 14 контроли с шесто време. Победета взе Милка Радева от Мазалат /Севлиево/, следвана от Стоянка Ангелова от Сърнена гора /Стара Загора/ и търновлийката Петя Димитрова.