Вихър без проблеми срещу Ботев (Луковит) [ПС]

ФУТБОЛ

2:0 срещу Ботев (Луковит) взе Вихър в Славяново в мач от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините доминираха тотално през целия мач. Съперникът им се бе барикадирал пред вратата си и почти не провеждаше атаки. Избраниците на Красимир Бислимов налитаха от всички страни, но трудно пробиваха защитния вал на съперника. Когато успяваха не бяха точни в завършващия удар. Десетина минути преди почивката Преслав Антонов откри резултата с глава.

През второто полувреме атаките на вихърци продължиха, но ситуацията от първата част се повтори. Четвърт час преди края Антонов отбеляза изключително красив гол и постави точка на спора.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu