Вихър с очакван успех над Ботев [ИП]

Вихър се наложи с 2:0 в Славяново над Ботев /Луковит/. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Преслав Антонов се разписа по веднъж в полувремената. В 35-ата минута засече с глава центрираната от съотборник топка. След още толкова време реализира красиво попадение със странична ножица. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Почти всяка атака на домакините вещаеше голова опасност. До почивката отлични възможности пропиляха Константин Генков, Антонов, Траян Димитров и Борислав Иванов. Същите не успяха да вкарат и след почивката. Съперникът мислеше предимно как да опази вратата си и не сътвори нищо в предни позиции.