Вихър пак повали Първа атомна [ИП]

След успеха в хода на лятната подготовка Вихър победи Първа атомна /Козлодуй/ и в 3-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Само два гола вкараха домакините, въпреки че създадоха още дузипа положения. До 20-ата минута топката се разиграваше предимно в централната част на терена. После набързо Иван Иванов, Евгени Систов и Светлин Златарев пропуснаха по веднъж. В 30-ата минута обаче Константин Генков центрира и Систов реализира с глава. След почивката превъзходството на славяновския тим продължи. Пак Иванов и Систов, а също и Генков се разминаха с попадение. В средата на полувремето обаче Генков стреля, козлодуйския страж изби, но Златарев посрещна топката, насочвайки я в мрежата – 2:0.