Второ място за ФК Спартак 1919 на турнира „Звездичка – Колония къп” в Бургас [ПС]

ФУТБОЛ

ФК Спартак 1919 (Плевен) не успя да спечели купата от детския международен футболен турнир „Звездичка – Колония къп“ при родените 2005 година. На финала го победи сръбският Партизан (Белград) с 5:0. Късметът изневери на плевенчани през първото полувреме. Получиха гол още в 1-ата минута. После пропиляха две отлични възможности за изравняване на резултата. Малко преди почивката пък плевенски защитник изби топката, но тя рикошира у съперник и влезе във вратата – 0:2.

През втората част ясно се видя, че спартаковци бяха свалили гарда, невярвайки, че могат да се върнат в мача. Така получиха още три гола. Това бе втората загуба на Спартак от сърбите, след като именно те нанесоха единственото им поражение в Група „А“. В другите двубои плевенският тим победи Черноморец (Бургас), Черноморец (Одеса, Украйна – втори отбор) и Черноморец (Одеса, Украйна – първи отбор).

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu