ФК Спартак 1919 четвърти в Бургас при родените 2004 година [ПС]

ФУТБОЛ

Две победи и три загуби е равносметката на ФК Спартак 1919 (Плевен) в детския международен футболен турнир „Звездичка – Колония къп“ при родените 2004 година. Този баланс отреди на плевенчани четвърто място в крайното класиране. То стана факт след днешния последен мач с Вардар (Скопие), завършил 4:1 за македонците. Те бяха по-добри и заслужено спечелиха. През първото полувреме спартаковци изоставаха с 0:2. След почивката допуснаха още едно попадение. После намалиха резултата, но интригата окончателно изчезна с четвъртия гол на съперника.

Плевенският тим приключи турнира в Бургас с победи над домакините от Нефтохимик и варненския Спартак. Освен от Вардар загубиха още от Берое (Стара Загора) и Арда (Кърджали).

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu