Два медала спечели първокласник от ОУ “Васил Левски“ от Национално първенство по шотокан карате до [ПД]

Плевен днес

Златен и сребърен медал спечели Ивайло Василев от ОУ “Васил Левски“ от ХIII-то Национално първенство по шотокан карате до в София, информират от училището. С отличията талантливият състезател на Шотокан клуб „Спартак 14“ – Плевен, попълни колекцията си от многобройни постижения.
Само преди дни той спечели трето място на най-големия международен карате турнир в България – International Karate Tournament NIKON OPEN 2018. В надпреварата участваха 1 200 състезатели.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт http://plevendnes.com