Десо Русев носи три точки за Мизия срещу Ботев (Луковит) [ПС]

ФУТБОЛ

1:0 с гол на Десислав Русев в 19-ата минута за Мизия в Кнежа срещу Ботев (Луковит) в мач от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ветеранът можеше още веднъж да се разпише, но пропусна дузпа през първото полувреме, отсъдена за нарушение срещу него. Другият герой за домакините бе 45-годишният вратар Румен Делегански, който не допусна гол във вратата си. Стражът бе поставен няколко пъти на сериозно изпитание, но се справи безупречно.

Съседското дерби протече равностойно, като и двата отбора заложиха на атакуващия футбол. Ситуации имаше и пред двете врати, но вратарите бяха на ниво.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu