Вихър с успех в Полски Тръмбеш [ПС]

ФУТБОЛ

4:2 взе Вихър (Славяново) при гостуването си на Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за отбора на Красимир Бислимов с оглед на показаното на терена. До 14-ата минута гостите имаха два гола аванс. Реализираха ги Димитър Димитров и Преслав Антонов. Последният направи резултата категоричен в средата на полувремето, когато се разписа за втори път.

След почивката вихърци не бяха така остри, което позволи на противника им да се върне в мача. Стори го с попаденията на Калоян Илиев и Любомир Генчев. Константин Генков вкара четвъртия гол за славяновския тим. Преди това съотборникът му Теодор Михайлов уцели гредата.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu