Подрастващите на ОФК Спартак с два разгрома в Павликени [ПС]

ФУТБОЛ

Юношите младша възраст и детския състав на ОФК Спартак (Плевен) вкараха общо 12 гола на връстниците си от Павликени. Двубоите са от 31-ия кръг съответно на зоналното и подзоналното футболно първенство. По-големите биха в Павликени с 5:1. Спартаковци сами създадоха за кратко интрига през първата част, когато Тихомир Динев откри резултата, а грешка на негов съотборник върна домакините в мача – 1:1. След това обаче Любослав Вегенов, Ангел Арнаудов, Хари Хараламбиев и Цветан Цветанов опънаха мрежата на противника.

При децата гостите биха със 7:2. Павел Челестинов, Васко Първанов и Дейвид Димитров вкараха по веднъж до почивката, а съперникът им върна един гол. През второто полувреме обаче Челестинов бе точен два пъти, а по веднъж реализираха Димитров и Юлиян Николов. Поне още толкова пропуснаха спартаковци.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu