Мизия разгромен във Видин [ПС]

ФУТБОЛ

Поражение с 1:4 претърпя Мизия (Кнежа) при гостуването си на Бдин (Видин) в мач от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех на домакините, които пропуснаха да разгромят съперника с още по-голяма разлика. В 18-ата минута Денис Георгиев откри головата сметка на Бдин. Блажев обаче пропусна да стори същото за гостите. Това бе и единствената им възможност пред вратата на съперника за целия двубой.

В началото на второто полувреме Деян Захариев направи 2:0. В следващия близо половин час видинчани атакуваха опасно, но не успяха да материализират превъзходството си. Сториха го едва накрая. Два пъти се разписа Калоян Цветков. Почетното попадение за състава от Кнежа вкара Светослав Валериев.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu