Младшата на ОФК Спартак разби Чардафон [ПС]

ФУТБОЛ

7:2 взе ОФК Спартак (Плевен) срещу Чардафон (Габрово) в мач от 27-ия кръг на зоналното футболно първенство на юношите младша възраст. Това бе най-малкото, с което се отърва съперникът им. Всяка атака на плевенчани всяваше паника у противника. До почивката спартаковци вкараха пет пъти – хеттрик на Любослав Вегенов и два гола на Тихомир Динев. Интригата изчезна още при 3:0. Габровлии опитаха да я върнат, реализирайки веднъж, но отговорът бе 5:1. Полувремето приключи с още едно попадение на Чардафон.

През втората част Ангел Арнаудов и Александър Събчев направиха 7:2. Имаше и още критични ситуации пред габровската врата, но резултатът остана непроменен.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu