Ориентиране: Призови класирания за Плевен и Троян в Търговище [ПС]

ДРУГИ СПОРТОВЕ

Четири медала за СКО Север (Плевен) и един за СКО Хемус (Троян) в международното състезание по ориентиране за Купа „Великден“ в Търговище. От плевенчани най-силно се представиха Лиляна Маринова и Антоан Йонов, които се класираха на второ място. Дамата го стори във възрастовата група до 20 години, а съотборникът й в отворения маршрут.

Пламен Райков е трети при мъжете до 40 години. Същото класиране и за Здравко Колев при момчетата до 14 години. Тук Калоян Иванов е пети. В същата възрастова група, но при момичетата Вилиана Гургурова остана на позиция след призовата тройка. Тодор Пастухов взе единствения медал – сребърен за троянския тим. Завоюва го при мъжете до 55 години.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu