ОФК Спартак подчини Литекс при юношите [ПС]

ФУТБОЛ

1:0 с гол от дузпа на Ангел Арнаудов взе в Плевен ОФК Спартак срещу ловешкия Литекс. Срещата бе от 30-ия кръг на футболно първенство за юноши младша възраст – зона Велико Търново.  Развръзката настъпи в 30-ата минута, когато бранител на гостите фаулира в наказателното поле нападател на домакините. Съперниците направиха здрав мач по всички части на терена.

Юношите на Литекс имаха на два пъти възможност през първото полувреме да вкарат, но се провалиха. Отборът на Ботьо Ботев пък можеше да бие и по-изразително, ако бе изиграл правилно ситуациите пред вратата на противника.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu