ОФК Спартак с хикс в Етрополе [ИП]

Футболният Спартак /Плевен/ завърши 1:1 в Етрополе срещу местния Чавдар. Двубоят бе поредна контрола за съперниците. Развръзката настъпи в началните десетина минути. Секунди след началния съдийски сигнал домакините се възползваха от неразбирателството в защитата на гостите и откриха резултата. В 11-ата минута Ивайло Иванов засече с глава центрираната от корнер топка и тя спря в мрежата – 1:1. Подобно на резултата стана равностоен мач. До почивката спартаковци имаха три добри възможности да развият и завършат с попадение атаки, но ги пропиляха. В началния четвърт час на второто полувреме треньорския тандем Красимир Бислимов – Петър Ванков даде шанс на абсолютно всички свои футболисти. До края те имаха две отлични ситуации пред вратата на съперника, но не успяха да ги развият. Освен ранния гол, чавдарци не застрашиха нито веднъж плевенската врата.