ОФК Спартак трети при юношите старша възраст [ПС]

ФУТБОЛ

Воденият от Милко Гаврилов футболен тим на ОФК Спартак (Плевен) бе награден с купа за третото място в зоналното първенство на „А“ група за юноши старша възраст. Призовото класиране плевенчани изковаха в Полски Тръмбеш, където победиха домакините с 3:1 в мач от отложения 17-и кръг на първенството. Герой стана Александър Александров, забил и трите попадения за спартаковци.

Те надиграха съперника по всички показатели. До почивката гол не падна. След това обаче домакините поведоха. После за четвърт час голмайсторът наниза своя хеттрик.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu