Очаквана победа за Вихър в Кнежа [ИП]

Вихър /Славяново/ разгроми в Кнежа местния Мизия с 4:1. Двубоят е от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Противно на крайния резултат домакините водеха в резултата след първото полувреме с 1:0. Голът реализира Светослав Валериев в началните секунди на срещата. Славяновският тим контролираше събитията на терена през цялото време, но до почивката не създаде реално голово положение. През втората част обаче стана точно обратното. Преслав Антонов заби хеттрик. Той откри резултата в 55-ата минута. Малко след това реализира още веднъж. Четвърт час преди края вкара третото си попадение. В последната минута се разписа и съотборника му Димитър Димитров.