Мизия издържа само полувреме срещу Вихър [ПС]

ФУТБОЛ

Тежко поражение – 1:4 претърпя Мизия в Кнежа от Вихър (Славяново) в мач от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Заслужена победа на гостите с оглед показаното на терена. Тя можеше и да е с повече голове. Домакините се бориха мъжки, но силите им стигнаха само за едно полувреме. Те поведоха в резултата още в 1-ата минута с попадението на Светослав Валериев. След почивката обаче съперникът им доминираше тотално.

Хеттрик за Вихър вкара Преслав Антонов. Той се разписа последователно в 55-а, 60-а и 76-ата минута. Накрая Димитър Димитров опъна още веднъж мрежата на Мизия.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu