Янтра разгроми Партизан в Червен бряг [ПС]

ФУТБОЛ

Загуба с 1:4 претърпя Партизан в Червен бряг от Янтра (Габрово) в мач от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Домакините се сринаха за по-малко от половин час през втората част. Първото полувреме бе равностойно, а червенобрежкият тим го завърши с гол аванс. В 30-ата минута Слави Паскалев реализира не без помощта на габровския вратар. Десетина минути след започване на втората част пропадането на Партизан започна. Марио Йовов изравни, а четвърт час по-късно той отбеляза и втори гол.

Габровци вече тотално доминираха и в оставащите минути логичното се случи – паднаха още два гола в мрежата на домакините. Реализира ги Пламен Кожухаров.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu