Партизан падна в Севлиево [ПС]

ФУТБОЛ

0:1 допусна Партизан (Червен бряг) в Севлиево срещу едноименния тим в мач от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Защитникът на домакините Павлин Иванов бе главното действащо лице и „виновник“ за този резултат. Той отбеляза единствения гол в срещата десетина минута след началото на второто полувреме. После пък се оказа последна преграда за влизащата в мрежата на домакините топка, избивайки я с глава от голлинията.

Стана здрава битка, като и двата отбора действаха агресивно с мисъл за трите точки. Домакините бяха по-добри и можеха да вкарат още, но Чейк Хоумади и Димитър Байдаков пропиляха отлични възможности.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu