Спартак с класика срещу последния в Трета лига [ПС]

ФУТБОЛ

3:0 над последния в Северозападната Трета лига – Янтра 1919 (Габрово) взе Спартак в Плевен в мач от 24-ия кръг на първенството. Плевенчани доминираха и логично спечелиха. Христо Спасов даде аванс на домакините с две попадения до почивката. Десетина минути след началния съдийски сигнал той реализира дузпа. В 24-ата минута пък оползотвори пас на Георги Чакъров. Последният уцели греда и направи още два пропуска до почивката.

Десетина минути след нея Радослав Байчев също стреля в гредата. В 61-ата минута Спасов подаде на юношата Александър Александров, който вкара третия гол. После плевенчани намалиха темпото. Това позволи на съперника да се активизира. Габровлии създадоха три възможности за гол, като веднъж уцелиха и гредата, но резултатът остана непроменен.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu