Партизан с минимална загуба в Севлиево [ИП]

Партизан (Червен бряг) отстъпи в Севлиево на едноименния тим с 0:1. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Получи се интригуващ двубой в който съперниците търсеха победата. Гостите заложиха на по-затворена игра и при всяка възможност опитваха да контраатакуват. Съперникът им имаше превес във владеенето на топката. Французинът Чейк Хоумади пропусна да открие за домакините през първото полувреме. Десетина минути след почивката топката спря в мрежата на Партизан – Павлин Иванов я изпрати там, възползвайки се от подаване на Альоша Илиев. После голмайсторът спаси отбора си от изравнително попадение, изчиствайки с глава топката от голлинията.