Силно представяне на плевенчани на средна дистанция за купа „Сливен“ [ИП]

Последни новини

2 втори и 1 трето място за плевенския СКО Север в двата старта на средна дистанция от традиционното състезание по лятно ориентиране за купата на Община Сливен. Вилиана Гургурова е втора при момичетата до 14 години. И през двата дни тя завърши на трето място, но общото й класиране я нареди непосредствено след победителката Карина Георгиева от Академик /Варна/. При мъжете до 50 години Милен Гургуров също е втори. След първия старт той финишира трети. В заключителната битка обаче се изкачи с позиция по-напред. Победата тук е за Стоян Дачев. Състезателят на Узана /Габрово/ спечели и в двата дни. Здравко Колев се класира трети при момчетата до 14 години. Той започна с четвърто място. Във втория старт обаче бе изпреварен само от габровеца Михаил Балабанов. Тервел Драгоев от Диана /Ямбол/ стана първи в общото класиране. При 16-годишните Калоян Иванов финишира два пъти шести и се затвърди на тази позиция в крайното класиране. Победата е за Александър Иванов от Бегун /Варна/.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com