Тежко поражение за Ботев във Видин [ПС]

ФУТБОЛ

1:5 от Бдин във Видин понесе Ботев (Луковит) в мач от 26-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Още в началния четвърт час кошмарът за гостите вече бе факт. В 7-ата минута Тони Цветков им вкара гол. След още толкова време Иван Иванов задържа видински нападател и съдията му вдигна червен картон. В 30-ата минута пък Цветков се разписа за втори път.

След почивката наказателната акция на бдинци продължи чрез Денис Георгиев. Той направи резултата категоричен в 58-ата минута. Десетина по-късно Атанас Георгиев вкара почетното попадение за Ботев. В оставащото време Денис Георгиев заби още два гола.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu