ФК Спартак 1919 загуби от Ботев (Враца) при децата до 15 години [ПС]

ФУТБОЛ

Загуба с 1:3 допусна детският ФК Спартак 1919 (Плевен) срещу гостуващия му Ботев (Враца) в мач от 18-ия кръг на Елитна футболна група U15 – зона Велико Търново. Домакините бяха по-добри през по-голямата част от срещата, но не успяха да реализират положенията си и допуснаха леки голове. След такива изоставаха с 0:2 до 20-ата минута на първото полувреме. После Пламен Иванов заличи едното попадение пасив.

През втората част спартаковци пренесоха играта пред отсрещната врата. Атаките им обаче бяха ялови, а и допуснаха още един гол по елементарен начин.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu