ФК Спартак 1919 пропусна да разгроми Ботев (Враца) при родените 2005 година [ПС]

ФУТБОЛ

Само 1:0 взе плевенският ФК Спартак 1919 срещу гостуващия Ботев (Враца) в мач от 18-ия кръг на детското футболно първенство U11 на зона Велико Търново. До почивката битката бе равностойна. Васил Тошев уцели гредата на врачани, а пред плевенската врата имаше две критични ситуации. През второто полувреме обаче топката се разиграваше предимно в половината на Ботев.

Доста голови ситуации проиграха спартаковци. Едва десетина минути преди края Тошев се оказа най-съобразителен в продължително разбъркване пред голлинията и насочи топката в мрежата.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu