Тежка домакинска загуба за Партизан [ПС]

ФУТБОЛ

Загуба с 0:4 допусна в Червен бряг местния Партизан от Кариана (Ерден) в отложения мач от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите, които са на първо място в класирането решиха всичко още до почивката. С най-голям дял за успеха бе опитния Евгени Игнатов. В 13-ата вратарят на домакините Николай Христов изби с крак опасен удар, но връхлитащия Игнатов с добавка откри резултата. След 20 минути Игнатов навърза защитата на съперника и подаде на Георги Цеков, който удвои.

В 40-ата минута Николай Николов овладя на дузпата центриране от корнер и разстреля червенобрежкия страж – 3:0. След почивката гостите действаха на ходом, но пак превзеха противниковата врата. Точен с параболичен удар бе Игнатов.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu