Юношите на ОФК Спартак биха Бдин [ПС]

ФУТБОЛ

3:0 взе плевенският ОФК Спартак над гостуващия му Бдин (Видин) в мач от 18-ия кръг на зоналната „А“ група за юноши старша възраст. Отборът на Милко Гаврилов надигра съперника и дори можеше да му вкара още голове. Тон за победата даде Александър Александров с попадението си в 26-ата минута. Видинчани отвърнаха с опасен удар, но за щастие на съперника им топката не уцели вратата.

Развръзката настъпи в последните 25 минути на срещата. Първо Пламен Кънчев нахлу отляво, излъга вратаря и направи 2:0. В 88-ата минута видински футболист спря топката с ръка в наказателното поле и Влади Кирилов реализира отсъдената дузпа.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu