Вихър без проблеми в Полски Тръмбеш [ИП]

Вихър /Славяново/ победи с 4:2 в Полски Тръмбеш местния Янтра. Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов почти си осигури крайния успех още до средата на първото полувреме. Четвърт час след началния съдийски сигнал славяновския тим водеше с 2:0 с попаденията на Димитър Димитров и Преслав Антонов. Последният се разписа и в 25-ата минута и резултата стана категоричен. Още голови ситуации имаше пред вратата на домакините. След почивката вихърци намалиха темпото и съперника се възползва. По веднъж вкараха Калоян Илиев и Любомир Генчев. Десетина минути преди края Теодор Михайлов уцели гредата на вратата защитавана от домакините. Секунди преди последния съдийски сигнал Константин Генков оформи окончателното 4:2.